Silivri En Yakın Oto Çekici

En Yakın Oto Çekici

Trafikte seyir halinde iken aracınızın arıza etmesi ya da yeni almış olduğunuz aracınızın mevcut konumdan başka bir konuma taşınması konusunda firmamızla iletişime geçerek En Yakın oto çekici hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

En Yakın Oto Çekici Fiyatları

En Yakın oto çekici firması olarak taşınacak aracın kaza durumuna göre uygun bir fiyat çizelgesi oluşturulmaktadır. Aracınızın binek küçük bir araç mı yoksa uzun ticari bir araç mı bunlarda göz önünde bulundurulmaktadır. Yakın oto çekici firması olarak fiyat belirleme esnasında aracın taşınacağı mesafe ve zaman kavramı da değerlendirilir.

Gece ve gündüz fiyatları farklılık gösterdiği gibi hafta içi ve hafta sonu fiyatları değişiklik göstermektedir. Araçlarına sigorta yaptırmak isteyen müşterilerimize sigorta fiyatının üzerine çekici fiyatı da eklenerek uygun bir fiyat verilir. En Yakın oto çekici firması olarak piyasa eş değerinde bir ücretlendirme yaparak siz değerli müşterilerimiz için en uygun fiyatı vermekteyiz.

En Yakın Oto Çekici Hizmeti Sigorta Uygulaması

Çekici hizmetlerimizde yıllardan beri bu sektörde güven veren bir hizmet kalitesini kendine ilke edinmiş firma olarak araçlarınızın taşınması esnasında herhangi bir aksilik ve kaza ile karşılaşma durumunda zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Sigorta fiyatları aracınızın modeli, hasar durumu ve de son olarak sigorta geçmişiniz göz önüne alınarak belirlenir.

En Yakın Oto Çekici Çalışma Saatleri

Aracınızın güvenli bir şekilde bir yerden başka bir yere taşınması için yıllardan beri firma olarak yedi gün yirmi dört saat siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.En Yakın oto çekici firması olarak bizlere watsapp üzerinden ya da telefon yoluyla gönül rahatlığı ile ulaşabilir konum bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Talep oluşturulduktan sonra en kısa süre içerisinde ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek araç çekim işlemlerini başlatacaktır.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara