Çerkezköy Oto Çekici

Çerkezköy Oto Çekici

Çerkezköy ve yakın konumunda yerleşim yerlerinde, mücavir alanda kalan araçlar için, Çerkezköy oto çekici hizmetleri kimse yolda kalmasın anlayışı ile hizmet verir. Oto çekici hizmetleri güçlü ekipman ve tecrübeli ekiple tüm güvenlik tedbirleri alınarak gerçekleştirilir. Bu işlemler sırasında can ve mal kaybının yaşanmaması önemlidir.

Güvenilir oto çekici firmaların tercih edilmesi, çekici hizmetlerinde yaşanan olası araç hasarlarını da ortadan kaldırır. Bunun içinde araca uygun ekipman ve hizmet aracının varlığı gereklidir. Bu da ancak kendini geliştirmiş ve güvenli oto çekici hizmetleri ile gerçekleştirilebilir.

Çerkezköy Oto Çekici Hizmetleri Nelerdir?

Çerkezköy konumunda herhangi bir nedenle araçların hareket kabiliyetini yitirmesi durumunda, Çerkezköy’de bulunan çekici hizmetlerinden faydalanılabilir. Çekici hizmetleri;

  • Araç arızalarında,
  • Araç için sürücü temin edilememesi durumunda,
  • Maddi veya yaralamalı trafik kazalarında,
  • Kapının kilitli kalması, lastik patlaması gibi durumlarda,
  • Zincirleme kazalarda,
  • Kurtarıcı ihtiyaçlarında,

Gibi olumsuz durumlarda müşteriye cevap verebilir. Oto çekici hizmetleri sadece araç nakilleri ile ilgili konularda hizmet vermez.

Çekici hizmetleri kapı kilitlenmesi, basit elektrik arızaları, lastik değişimi, sürücü temini gibi konularda da hizmet verebilir. Bazı araçlar kurtarıcı ihtiyacı da duyar. Bu gibi durumlarda olay yerine vinç sevki yapılarak araç bulunduğu yerden uygun konuma alınır.

Çerkezköy Oto Çekici Hizmetleri Hızlı Mı?

Çerkezköy konumundan oto çekici veya yol yardımı talebinde bulunan müşteriler, bulundukları konumu firmaya bildirdiklerinde hizmet şartlarına uygun araçlar ve ekip derhal bölgeye sevk edilir. Hizmetin hızla gerçekleşmesi için, yakın konumda ekip bölgeye sevk edilir.

Bu sayede hızlı ve 7/24 oto çekici hizmetleri ve ihtiyaç durumunda yol yardım hizmetleri sağlanır. Müşteri çekici talebinde bulunurken, aracın kamyon, kamyonet, minibüs, traktör, tekne gibi özelliklerini belirtmelidir. Belirtilen aracın özelliklerine göre hizmet aracının sevki sağlanır.

Çerkezköy Oto Çekici ve Yol Yardımının Fiyatları

Çerkezköy’de oto çekici hizmeti talebinde bulunan müşteri aracı, yerleşim yerinde veya mücavir alanda olabilir. Hizmetin sağlandığı mesafe, taşıma işlemlerinde kat edilen yol çekici hizmetlerinin fiyatlarını belirler. Yol yardımı işlemlerinde arızanın niteliği, bu alanda verilen hizmetler, ekstra malzeme gereksinimi gibi konular fiyatları belirler.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara