Edirne Oto Çekici

Edirne Oto Çekici

Lastik arızaları, kazalar, sıfır araç taşıma gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak deneyimli bir meslek icra ediyoruz. Edirne ve daha birçok bölgede işletmelerimiz hız kesmeden hizmete devam ediyor. Oto çekici hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde seçimlerinizi detaylı bir araştırma sonucu yapmanız gerekir. Hem güvenilir hem de ekip olarak sıkı çalışıyor olması da detaylar arasındadır.

Hangi Durumlarda İhtiyaç Duyulur?

Araçlarınız yolda kaldığında oluşan mağduriyetle beraber şehirden şehre taşıma yaparak ihtiyacınız olana yöneliyor, seyahat durumlarında da araçlarınızı Edirne’den tatil bölgelerine de çekme işlemleri gerçekleştiriyoruz. Trafikte ve sıkışıklıkta tehlikeye giren araçların mağduriyetlerini ortadan kaldırıyoruz.

İhtiyaç durumları şu şekildedir;

  • Kaldırımda kalan araçların kurtarılması
  • Trafik kazaları
  • Yüklü araçların kaldırılması
  • Yangın gibi tehlikeli durumlarda yakındaki araçların taşınması işlemi
  • Yaşayacağınız daha birçok problemi bizlerle atlatabilirsiniz.

İletişim Olanakları Nelerdir?

Edirne oto çekici iletişim olanaklarından yararlanmak için sayfamızı ziyaret edebilir, kategorilerden iş olanaklarına da göz atabilirsiniz. Alan kodu ile iletişim numaralarımızdan da bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Kurtarıcı operatörlerimiz, araçlarda bulunan zincirlerle beraber araçları kolaylıkla taşıyabiliyor, oto kurtarma, oto çekici ve yol yardım imkanlarıyla 7/24 hizmet sağlayarak görüş ve fikirlerinizi de dinliyoruz.

Teknolojinin ilerlemesi ile donanımı artırarak yol yardımlarında kesintisiz işlemler uyguluyor, hava koşullarını önemsemeden yardım ediyoruz. Sizlerde hızlı ve güvenilir bir oto kurtarma hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Çekme İşlemleri Nasıl Olur?

Kurallar ve metotlarla ilerleyerek sınırsız hizmet hedefindeyiz. Araç çekme işlemlerini titizlikle yapıyor, araçlara zarar vermeden dikkatli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Araçları desteğe alarak çekme işlemi yapıyoruz. Lastikleri patlayan araçlar için lastik şişirme işlemleri uyguluyoruz. Gereken durumlarda ise araç yüklemesinde lastikleri düşürme işlemi uygulayarak. Zincirler ve mesneler ile araçlar nazikçe yükleniyor.

Sistem olarak sağlam ve güler yüzlü ekiplerimizle her yere ulaşım sağlıyoruz. Yapmanız gereken tek şey doğru konum ve herhangi bir müdahalede bulunmamanız olacaktır. Akülerin bitmesiyle takviye işlemleri uygulanarak çok yönlü bir sistem oluşmuştur. Ağır vasıta araçlarında hızlı bir şekilde kurtarılması için araçlarımız uygun hizmetleri veriyor.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara