Kumburgaz Oto Çekici

Kumburgaz Oto Çekici

Kumburgaz yerleşim yerleri, otoban, otoyol, mücavir alanda yolda kalmış araç sahipleri, Kumburgaz oto çekici hizmetlerinden hızlı hizmet alabilirler. Oto çekici hizmetlerinde hızlı hizmet alınması kadar, güvenli hizmet alınması da önemlidir.

Bu nedenle hizmetler için uygun araç ve tecrübeli ekip hizmetlerde görevlendirilir. İhbarı değerlendiren oto çekici müşteri temsilcisi, aracın bulunduğu konumu, aracın özelliğini, aracın çekileceği konum gibi bilgileri değerlendirerek, hizmete uygun ekip değerlendirmesi yapar ve koşulları uygun olan en yakın ekibin bölgeye sevkini sağlar.

Kumburgaz Oto Çekici Hizmetleri Nelerdir?

Kumburgaz’da oto çekici hizmetleri, oto çekici, oto kurtarıcı, oto yol yardımı hizmetlerini sağlar. Bu hizmetler otomobil, traktör, kamyonet, kamyon, toplu taşıma araçları için sağlanabilir. Aracın hasarlı olması durumlarında, aracın kapasitesine göre kurtarıcı vinç ve çekici araç birlikte sevk edilebilir. Oto çekici firmasının etkin olduğu durumlarda;

  • Yedek lastik değişimi,
  • Lastik tamiri,
  • Akü değişimi,
  • Akü takviyesi,
  • Kilitli oto kapısının açılması,
  • Far veya sigorta arızası,

Gibi hizmetlerde verilebilir. Müşteriler oto çekici müşteri hizmetleri ile görüşme sağladığında bu hususları da belirtmesi durumunda, çekici araca ihtiyaç duyulmadan yerinde hizmetler sağlanabilir. Bu da hizmetlerin daha etili bir şekilde alınmasına olanak sağlar.

Kumburgaz Oto Çekici Hizmetlerinden Kimler Faydalanır?

Oto çekici hizmetlerinin güvenle gerçekleşmesi için, çekiciye ihtiyaç duyan aracın belgelerinin ve müşteri kimlik bilgilerinin, hizmet sağlayan ekibe ibraz etmesi gerekir. Çekici hizmetlerinden aracın gerçek sahibi veya yetkilendirdiği kişiler faydalanabilir. Güvenlik gerekçesi ile trafiği düzenleyen kolluk kuvvetleri de bu hizmetlerden faydalanabilirler.

Kumburgaz Oto Çekici Fiyatları Ne Kadar?

Kumburgaz’da araç çekici fiyatlarının belirlenebilmesi için, öncelikle alınacak hizmetlerin belirlenmesi gerekir. Kumburgaz’dan alınacak, hangi konuma gidecekse, bu durumda mesafe aracın cinsi fiyatı belirler. Yerinde hizmetlerde alınan hizmetin çeşitliliği fiyatları belirleyecektir. Fiyatlar müşteri ile firma arasında daha önce sağlanan görüşmelerde belirlenebilir. Hizmetler, araç kasko ve genişletilmiş zorunlu sigorta kapsamında da gerçekleştirilebilir. Bu sayede müşteriler oto çekici ve yerinde yardım hizmetlerinde daha ekonomik olarak faydalanabilirler. Araç filosuna sahip firmalar ve kamu kuruluşları da anlaşma sağladıklarında, bu hizmetleri fiyat avantajları ile alabilirler.

 

 

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara