Lüleburgaz Oto Çekici

Lüleburgaz Oto Çekici

Lüleburgaz oto kurtarıcı ve Lüleburgaz oto çekici hizmetleri 7/24 sağlanabilir. Bunun için sağlanan hizmetler, ayrıca yol yardımı hizmetlerini de kapsamaktadır. Bu sayede yoldan kalan müşterilere hareket kabiliyeti de kazandırılır.

Hizmetlerde kullanılan araçların tam donanımlı olması, görev alan ekibin deneyimli ve yeterli belgeler sahip olması, hizmetin aynı zamanda güvenli olarak yerine getirilmesine de olanak sağlar. Hizmetlerde müşteri memnuniyetine önem verilmektedir. Bu nedenle hizmetler hızlı bir şeklide gerçekleşirken, uygun fiyat avantajları da sunulur.

Lüleburgaz Oto Çekici Hizmetlerinden Nasıl Faydalanılır?

Lüleburgaz konumunda veya yakın çevresinde kalan araç sahibi veya araç sürücüsü, öncelikle Lüleburgaz’da bulunan oto çekici hizmetlerini ve aynı zamanda güvenli firmaları araştırmak durumundadır. Bu sayede hizmetler daha hızlı sağlanabilir. Firmanın güvenli olması da, alınan hizmet sayesinde çekici hizmetine ihtiyaç duyulan aracın hasarsız bir şekilde konumundan alınmasına olanak sağlar.

Hizmetlerde sağlanan yol yardım çalışmaları;

  • Araç yakıtlarının bitmesi,
  • Araç lastiklerinin patlaması,
  • Elektrik tesisatı ve akü ile ilgili bazı sorunlar,
  • Kapı kilitlenmesi, direksiyon kilitlenmesi gibi sorunlar,
  • Araç hararet sorunları,

Gibi durumlarda sağlanabilmektedir. Hizmet ekibinin imkanları dahilinde giderilebilen sorunlar en kısa sürede, ekip imkanlarının bulunmadığı durumlarda, anlaşmalı sağlanan oto tamir servisinden hizmet sağlanır. Kısaca hizmetin gereği en sağlıklı ne yapılmasını gerektiriyorsa, oy yönden işlemler yerine getirilir.

Lüleburgaz Oto Çekici Hizmetlerini Sigortam Karşılar Mı?

Lüleburgaz’da oto çekici hizmetleri sigorta kapsamına dahil edilebilir. Bunun için aracın zorunlu trafik sigortasında veya kasko sigortasında buna yönelik hizmetin sağlanmış olması gereklidir.

Oto çekici hizmeti bu gibi durumlarda sigortanın bağlı bulunduğu eksper hizmetleri ile anlaşma sağlayabilir veya yapılan çekici hizmetlerine fatura sağlayarak, müşterinin sigortasından talepte bulunmasını isteyebilir.

Lüleburgaz Oto Çekici Hizmetlerinin Hizmet Sınırı Ne Kadar?

Lüleburgaz’dan oto çekici hizmeti talebinde bulunan araç sahibi, aracını bulunduğu konumdan en yakın oto servise çektirebileceği gibi, şehirler arası taşıma hizmetinden de faydalanabilirler.

Müşterinin şehir dışı taşıma hizmetinden faydalanmak istemesi durumunda, firma ile görüşmelerinde bu durumu öncelikle bildirmeleri gereklidir. Çünkü şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde, genellikle toplu taşıma hizmetleri verilir ve bu da müşteriye daha ekonomik gelebilir.

 

 

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara