Selimpaşa Oto Çekici

Selimpaşa Oto Çekici

Önde gelen firmalardan biri olarak her şehirde kurtarma hizmeti vererek müşterilerin hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Konumunuz nerede olursa olsun, acil yol yardımıyla sizlerin yanındayız. Teknolojinin bütün olanaklarını kullanarak sizleri memnun etmek için çalışıyoruz. Hem can güvenliğiniz için hem de mal güvenliğinizi korumak amacıyla hizmet içeriklerimizle sağlam adımlar atıyoruz. 7/24 hizmet sağlar.

Hangi sebepten olursa olsun yolda kaldığınızda 81 ilde donanım sağlayarak aradığınız hizmeti bizlerde bulabilirsiniz. Çekici uygulamalarımızla hem uygun fiyatlı hem de işimizi titizlikle yürütüyoruz. Selimpaşa oto kurtarma araçlarınızın hasar görmesini engellemek için oldukça hassas davranarak geniş servis ağlarıyla da sizlere her an iletişim fırsatı sunuyor.

Hizmetler Nelerdir?

Ucuz hizmetlerle bir yaşam tarzı belirleyerek, taşımacılık yaparak her zaman yenilikçi olma hedefindeyiz. Sizler iletişime geçtiğinizde hızlı cevap imkânı bulabilirsiniz. Tüm sorularınıza eksiksiz cevap alıyor, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz. Hizmetlerimiz şu şekildedir;

  • Ucuz bir şekilde oto çekme imkânı
  • Acil yardım hizmeti
  • Profesyonel çekici desteği
  • Her ilde oto kurtarma olanağı
  • Ağır vasıta araç çekme imkânı

Bu ve daha fazla hizmetleri sizlerin memnuniyetini önemseyerek yapıyoruz.

Vizyonları Nelerdir?

Türkiye olarak, hizmet vererek çekici olanaklarıyla ismini her yerde duyurmayı başarmış bir kuruluş olarak sizlere güvenli bir şekilde devamlı ve daha iyisi için çalışıyoruz. Araç donanımlarımız ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla yolda kalan araçları bunlar; otobüs, minibüs ve kamyonet gibi büyük araçlarda oluyor. Bizlerle iletişime geçerek ekipmanlarımızdan da yararlanabilirsiniz. Başarı ve hep ileri odaklı bir vizyona sahiptir.

Fırsatlar Nelerdir?

Şehirler arası hem de şehir dışında araç taşıma yaparak müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önemlidir. İstikrarlı ve yeniliğe önem veren bir firma olarak motivasyonunuzu artırarak en iyisi olmayı hedefliyoruz.

Müşterilere sunulan hoşgörülü ve anlayışlı bir şekilde devam ettiriyoruz. Sizlerden gelen önerilerle hareket ediyor, fikirlerinizi temel ediniyoruz. Amacımız, fiyatları uygun tutarak müşterilerimizin bütçesine uygun hale getirmek olmuştur. Teknolojinin tüm imkanlarını kullanıp mağduriyetleri de ortadan kaldırıyoruz. Oto çekici olarak her zaman sizlere hizmet veriyoruz.

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara